Rozdwojenie jaźni.

Welkom to de dżangul. Abandon all hope.


#1 2010-01-28 13:26:40

 perwersik.

Administrator

11471530
Zarejestrowany: 2010-01-28
Posty: 4
Punktów :   

Padamy do nóżek. Umcaumcabumcykcyk.

No wiec tak ogólnie chcemy tu z Puhatkową napisać po co zakaładałyśmy to forum. A więc to forum założyłyśmy, bo nam sie nudziło i nie miałyśmy co robić.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Można wyrażać swoje rozdwojenia, roztrojenia, rozczworzenia, rozpięciorzenia i inne rozy. I poznać innych świrów.

A teraz coś o mnie i o Puhatkowej..
A wiec ja (perwersik.) jestem dziewicą, która ma ze wszystkim skojarzenia.
Uwielbiam metal z gwoździami i jestem uzależniona od słodyczy.
Zaś puchatkowa to kobieta (bo nie jestem pewna czy nadal jest dziewicą xD) sarkastyczna i zUa. xD nie lubi świni w plasterkach i w dzieciństwie zgwałciła Kubusia Puchatka stąd wziął sie jej zacny nick który osobiście wymyślałam:D

Offline

 

#2 2010-01-29 16:13:36

 Puhatkowa

Cruella de mon.

2896857
Call me!
Zarejestrowany: 2010-01-27
Posty: 18
Punktów :   

Re: Padamy do nóżek. Umcaumcabumcykcyk.

Ja go wcale NIE zgwałciłam i ile razy mam to powtarzać?! Że on się pochylił, bo ja tak dziwnie siedziałam, no i miałam na twarzy wyrysowaną pewną ekstazę... Nie moja wina.
Świni w plasterkach jak i wszystkich drobiów, wołów i innego zła nieczystego.
A ostatnio śniłaś mi się jako taka gruuuba amerykanka żywiąca się wyłącznie w Makudonardo. Wyglądałaś mniej więcej jak Travolta w "Lakier do włosów"... A wszystko przez milkywaye.


http://www.global-art.com/archivo/2005/0405_placebo_lunapark/logo_placebo_s.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-violet.pun.pl www.vampires-resurrection.pun.pl www.dtw.pun.pl www.architekturautp.pun.pl www.sna.pun.pl